Ümraniye Kazım karabekir tesisatçı firmamızda su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma özel cihazlarla su tesisat hizmetleri verilmektedir. Ümraniye tesisatçı olarak modern teknik donamımlara sahibiz ve aynı gün içinde Kazımkarabekir semtine hizmet vermekteyiz.

Modern Tesisatçı Servisi

Ümraniye Kazım karabekir tesisatçı apartmanlarda genel bir arama yapabilir. Eğer merkezi ısıtma sistemi kullanıyorsanız, doğal gaz kazanlarında ısıtılan suların akıbetini araştırabiliriz. Siz de bilirsiniz ki, o kazana en yakın olan daireler iyi ısınır ve üst katlara doğru bu ısı arasında birkaç derecelik fark oluşur. Lakin, bundaki etkenlerden bir tanesi de petek içi oluşumların ileri düzeylere gitmesidir.

Ümraniye Kazım karabekir tesisatçı analizi tam istediğiniz gibi yaparken, sorularınızın yanıtsız kalmasına izin vermez. Tek bir kişi tarafından tüm dairelerin ısınma tesisatlarının yönetildiği dairelerde, sizlerin yapabileceği sadece peteklerde araştırılmanın başlatılması için bizleri aramaktır. Örneğin 7.ci kattasınız ve oradaki sular sıcağın biraz altında ve bazı odalardaki peteklerdeki soğumalar önceki haftalara göre daha fazla artmış ise bir bakmakta fayda vardır. Cihazlarla hem oda hem de peteklerin içindeki sıcaklıkları ve soğuk kalan bölgedeki yerleri ve ısı değerlerini ölçebiliriz. Kombi olmadığından, havlupan nereye monte edilmişse orada cihazları bağlarız. Yalnız işimiz 1-5 saat gibi zaman alabilecek bu işlemde bırakıp gitmek değildir. Her saniye gözlenir. Petek içine belli bir kimyasal alaşımlı gönderilen sıvıları, çıkışlarına ve onların filtreye takılması (kireç, pas, çamur) tuvalete gönderilmesine kadar her şey gözlenir.

Ümraniye Kazım karabekir tesisatçı parkelerin kabardığı ne kadar yüzey varsa onlara neden olan kaçakların yerlerini bulmada uzman analizlere imza atabilir. İş yerlerinizdeki tuvaletlerin sıklıkla tıkandığına da şahit oluyorsunuz? Lavabolarda kokunun yayılması sizi sinir mi ediyor? Bizleri arayın.

Ümraniye Kazım Karabekir Tesisatçı