ümraniye esenevler tesisatçı

Ümraniye Esenevler tesisatçı firması olarak makineli petek temizliği, robotla su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma işlemlerini sunmaktayız. Kış aylarında yüksek doğal gaz faturasını düşürmek ve petekleri daha sıcak hale getirmek için petek temizliği işlemlerini sunmaktayız. Bina içi sıcaklık artışını şu andakinden daha az doğal gaz tüketimi yaparak uygulamanın aslında pratik bir yolu vardır. Bizim çalışmalarımız ise binanızdaki havlupan girişine temizleme sistemimizi takmak ve petek içindeki ne kadar sıcak suyun ilerlemesini durdurabilecek madde varsa onları ufalayacak ve basınçlı su ile tahliye edecek düzeneğin çalıştırılması ila başlar. İlk başta simsiyah su ve içinde pek çok madde çıkacaktır. Sonrasında ise yeni bir kimyasal çözelti ile kalanları alabiliriz. Özellikle petek metali erimesini önleyen farklı kimyasallar olup bunu da iş bitiminde kullanıyoruz. İki sene verim alırsınız, kombi dereceleri birkaç derece düşürme ihtimaliniz vardır.

Esenevler Su Kaçağı Tespiti

Esenevler tesisatçı lavabo plastik giderinin saç, sakal, yemek artığı veya farklı sebep ile dolmasına elektronik tıkanıklık açma sistemleri ile net cevaplar sunmaktadır. Aşırı bir ödeme yapmadan, kameralı kanıtlar ile tamamen bu kanallardaki pisliklerin tertemiz hale dönüştürülmesine ne dersiniz? Lavabo 20 ve tuvalet kanalları için 30 metre sırf plastik gider içerisinden ilerleyebilecek bu düzenek ile aşırı miktarda atık bile olsa lavabo kanallarının tertemiz hale dönüştürülmesi işlemini kusursuz olarak yerine getirebiliyoruz.

Ümraniye Esenevler tesisatçı pimaş atık borusu su kaçağı tespiti veya farklı tür borularda onarım, parça değişimi gibi işlemler yapabilmekteyiz. Bizim atık borusunda kırılan yeri bulma işlemimiz ilgili borunun dıştan gözlem kameraları ile bakılması veya kanal içinden kamera ile gözlenmesi şeklinde olacaktır. Yeri bulunur ve illaki tadilat şarttır. Çünkü atık borularında onarım mümkün olmayıp, ilgili parça boyu kadar tadilat yapılır ve bu mümkün olan en küçük tahribat ile tamamlanır.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0216 612 55 90