İstiklal mahallesi tesisatçı olarak kameralı sistemlerle su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma , petek temizliği , klozet açma , lavabo açma gibi konularda aynı gün servis hizmeti vermekteyiz. Ümraniye tesisatçı İstiklal mahallesinede su tesisatı hizmetleri vermektedir.

Klzoet , Lavabo , Tuvalet ve Kanal Açma

İstikal mahallesi tıkanıklık açma ; Ümraniye İstiklal mahallesinde bulunan ev veya iş yerinizde tıkanıklık problemimi yaşıyorsunuz ? İstikal mahallesi klozet açma sorunlarında robot makineler kullandığımızı biliyormuydunuz.

İstiklal mahallesi tesisatçı uzmanları günde 1 litrenin altında bile etrafa yayılan suların yerlerini bulabilmektedir. İlk incelemeler hangi tip borudan geldiğini gözler önüne sergileyecektir. Sıcaklığı, kokusu gibi incelemeler zaten etrafa, her tülü alana tutulması ile arkasındaki tesisatlara ısı ölçümleri ile birlikte bizlere gösteren termal kamera ile sıkıntının kaynağı hızlıca bulunabilir.  İstiklal mahallesi su tesisat bina yüzeylerindeki boru yıpranmalarını araştırmada gerçekten bir numaradır. Bazen boru yüzeyleri terleme yapar ve damlacık halinde hafif akar. Fakat aslında gerçekte olan yakınında geçen sıcak su hattının, soğuk su borusu dış yüzeyinde belli bir bölümünü etkilemesidir. Fakat bu zamanla eğer duvar içindeyse ıslatır ve sanki kaçak gibi gözükür. Tamamı ile bahsettiğimiz iki farklı sistemin birbirine biraz yakın döşenmesidir. Yalnız biz etraftaki bu ıslaklıkları gerekse lavabodan dışarı çıkan boru içinde hapsolmayan, conta aralıklarını, delinen bölgeleri kullanan atık sularının devam ettiği bölgeleri de hızlıca bulabilmekteyiz. Mutfak fayansları etrafından gelen kokuları bizleri haberdar edin. Birkaç dakika da oradaki sesleri cihaz ile bakabilir ve varsa sorun daire içine bir kalem ile alarak kırarız. Kırılan parçaları dikkatlice çıkartarak, mevcut boruda ekstra bir delinme meydana getirmeyiz.

İstiklal mahallesi tesisatçı arızalı bölgeleri araştırmada dünya standartlarını kullanır. Kameralar arasında günümüzde 5MP kalitesinde kablo ile görüntü alabileceğimiz sistemleri atık borularına göndererek uygulamaktayız. Evdeki malzemeler ile bir tuvaleti açmanız her zaman işe yaramayabilir. O kokulara daha fazla tahammül etmeyin ve bizi arayın.

İstiklal Mahallesi Tesisatçı

İstiklal Mahallesi Tesisatçı” üzerine bir düşünce

Yorumlar kapalı.