Ümraniye Tesisatçı

Ümraniye tesisatçı firmamıza gelen başvurular ve şikayetler arasında kişilerin kaldıkları binalardan devamlı olarak su seslerinin gelmesi yani su kaçağı probleminin yaşanmasıdır. Bildiğiniz gibi bu önemsiz bir konu olmayıp, su faturanızın artmasına ve binanızda bazı maddi kayıplara yol açacak hasarlara varıncaya kadar genişleyebilecek işlemler arasında yer alabiliyor. Önemsenmesi ve su kaçağının tespiti için Ümraniye tesisat firmamız ile bağlantı kurmanız, nereden kaynaklandığını bulmamız için önemlidir

Ümraniye Su Tesisatı

Ümraniye tesisatçı ustalarımız kullandıkları son teknoloji cihazlar yardımı ile en hasarsız şekilde tadilat gibi sorunları en aza getirerek ve hasarsız yapmaya çalışacak su kaçaklarının yerini bulabilir. Bunun için detektör yardımı ile sizlerden gelen bilgiler ışığında bazı analizlerin tamamlanması, esnek çözümlere ulaşmak için firmamızca uygulanan iş alanları arasında yer alır. Temiz ve kirli su kaçağı tespitinin bulunması için sese aşırı duyarlı olan teknikerin kulaklık, görsel cihaz ve duvarlara temas eden cihazın parçası ile işlemlere başladığı zamandan çok geçmeden sızıntının nereden olduğunu bulunacaktır. Kullanmamızdaki ana amaç ise 10 sene kadar önce bu tür ürünler olmadığı için aşırı tadilat ve yıkım sürecinin yaşanması gibi sorunların artık mazide kalmasıdır. Son birkaç senedir firmamız tarafından tercih edilen ve bu cihazların yeni versiyonları ile de evi tamamen yıkmadan dökmeden sadece arızalı duvar yada fayans bölümü üzerinde yapılacak bazı işlemler ile çalışmaların devamı gelecektir. Teknikerimiz su kaçağının olduğu bölümleri işaretler ve eline aldığı görsel tarama makinası (termal) ile boruların adeta röntgenini çeker. Tuvalet, banyo, mutfak, balkon, bahçe ve daha pek çok alanda insan gözünün görmediği bölümleri kazmadan yapılacak bir işlemdir. Ayrıca evinize ekleyeceğiniz bazı önemli aksesuarlar için duvarlardaki plastik boruların kırılmasından endişe ediyorsanız tarama yapılması sizler içinde önemli olabilir. Özetleyecek olursak su kaçağı, su sızıntısı, atık su mu, temiz su borusu mu ve ana kaynağı ne gibi konularında nokta ve 12’den isabet yeteneğine sahip olan cihazlarımız ile sadece sorunlu bölgede fayans yada duvar bölümünün bir bölümünün yıkılması, yeni borunun eklenmesi ile işlemleri tamamlamak mümkündür.

Ümraniye tesisatçı firmamız sadece su kaçağı değil, su sızıntısı, atık su giderlerinin tıkanması, petek radyatör temizliği, tıkanıklık açma, ısınma sorunları ve daha çok sayıda probleminiz için çözüm üretmeye devam ediyor.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0216 612 55 90