Kanal Açma

Kanal açma hizmetlerimiz tuvalet açma , lavabo açma , logar açma ve kanalizasyon açma gibi sıralanabilir. Kanal açma dışında kanal görüntüleme kameraları ile gider içleri görüntü alma çökük tespiti ve tıkanıklık tespiti yapılmaktadır.

Ümraniye kanal açmada lavabo bataryasındaki sudaki berraklığın gideren kaybedilmesi ile buralara fazladan atık madde yani taş, toprak yada kireç yoğunluğundan oluştuğunu gösterebilir. Temiz hatları kontrol etmekte fayda vardır.

Ümraniye Kanal Açma

Ümraniye kanal açma en büyük artımız belki yenilikçi ve modern yöntemleri kullanmamızdır. Yani evdeki kolayca bulunabilen malzemeler ile maceraya girmiyoruz bu işi cihazlar ile yapıyoruz. 1 dakika içinde cihaz metrelerce ileriye gitmiş olabiliyor ve kameradan net görüntüler aldığımız için atıklar varsa onların mesafelerini yazarız, taramadan sonra temizliğe geçeriz. Kısacası, kanalların pak ve temiz olması için açılmasına gerek yok, cihazlar ile gider içlerinden zaten kolayca bu işlem yapılabiliyor. Ümraniye kanal açma kanallardaki atıkların yerini deşifre eden bir başka aygıt olan termal kamera ile cisimleri de kolayca bulabiliriz. Lakin kanal açıcı kadar elverişli olmayabilir çünkü boru dışından tarama yapıldığı için personelimizin ulaşabileceği bölgelerde olmalıdır. Boruya kızılötesi sinyaller gönderilir ve su akıp giderken boru içinde kalmış atıklarda biraz daha koyu şekilde görünecektir. Eğer sızdırma gibi olay varsa bu cihaz ile daha başarılı sonuç almaktayız.

Ümraniye kanal açma kullanmadığımız tel çubuk tekniği ile gider içine en fazla 2 metre kadar biraz eğilebilen çubuk sokulur ve kol gücü ile oraların temizleneceği düşünülür. Lakin biz, hem boru içini temizliyorum hem de metrelerce daha uzağa cihaz ile gitmesini sağlıyoruz.

Comments are closed.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0216 612 55 90