ümraniye aşağı dudullu tesisatçı

Ümraniye Aşağı Dudullu tesisatçı firması kameralı su kaçak tespiti, makineli tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği işlemlerini yapmaktadır. Kalorifer tıkanmasını ve soğumasını önlemek için petek temizliği önermekteyiz. Petek sularının soğumasına neden olan çamur gibi maddelerdir. Özel sistemlerle bağlantı kurarak onların tüm kirliliğini alabiliriz. Petek duvarların kirletmeden devir daim gücü yüksek ayalarda olan simsiyah olan kalorifer suları ile içindeki maddeleri alabiliriz. Kaba ve daha çok yerleşik, soğuma nedeni olan maddeler için ise kimyasal ekleyip en ufak türlere ayrıştırılması sağlanır ve tekrar bir cihaz ile çekilir. bu işlemin en güzel tarafı ise sıcaklığı artan petekleri fark etmektir.

Aşağı Dudullu Su Kaçağı Tespiti

Aşağı Dudullu tesisatçı giderlerin olduğu yerden alt kata su akıntısı olmasında su kaçağı tespiti ile konum sabitleme için kameralar kullanılabilir. Farklı kesici maddeler içten zedelenme oluşturabilir. İki santim çap gibi minik bir alan kaplayan kamera ile o zedelenme yerlerini bulabiliriz. Gideri her kullanımda oluşan atık kokuları için gider borularda kalıcı onarım yapabilecek ekibimiz ile temiz su sistemlerindeki kaçaklar içinde ses titreşimleri olsun basınç ölçüm mekanizmaları ile analizleri maddi kayıp yapmadan uygulayabiliriz.

Ümraniye Aşağı Dudullu tesisatçı kanalizasyon pimaşındaki atıkları tıkanıklık açma ile kırmadan temizlemekteyiz. Bahsettiğimiz cihazın fonksiyonu birden fazladır. Lavabo ve tuvalet gider plastiği içine yerleştirilen hortumlar ile kanalı tıkayan yemek artıkları ve yağ kalıntılarını giderden temizleme gibi sayısız işlemler yapabiliriz. Tüm bunları küçük kameralar ile görerek yapmakta ve sorunları atlamamaktayız. Tuvaleti tamamen dolduran atıklardan kurtulmak için çelik atık delme ünitesi kullanılır ve ilerletici etkisi ile kanal yapılarının korunması da sağlanır.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0216 612 55 90