ümraniye ıhlamurkuyu petek temizliği

Ümraniye Ihlamurkuyu petek temizliği firmamızı 0216 612 55 90 numaralı telefondan arayarak profesyonel petek temizleme hizmeti alabilirsiniz. Kış aylarında petek ve soba ile ısınmaya çalışırız. Ama sobalar biraz eskidiği için peteklerin kullanımı daha yaygınlaşmıştır. Petekler kullanımı fazla olduğu zaman , gün geçtikçe içerisinde farklı oluşumlar biriktirir. Bu oluşumlar kireç , tortu , pas ve çamur gibi oluşumlardır. Peteğin içerisindeki suyun kullanımı fazla olduğu zaman içerisinde bu tür yabancı maddeleri meydana getirir. Petek temizliği bakımının yapılması demek bu maddelerin peteğin içerisinden atılmasını sağlamak ve ısınmayan peteğin tekrardan ısınmasını sağlamak demektir. Peteğin ve kombiden tekrardan yüksek verim almak istiyorsanız en kısa sürede bu soğuk zamanlarda bizlerle iletişime geçiniz.

Ihlamurkuyu Petek Temizleyen Tesisatçı

Ihlamurkuyu petek temizliği işlemini son teknoloji petek temizliği makineleri ile yapmaktayız. Bu cihazlar sayesinde peteklerin hiçbir yerine zarar gelmeden ve petekler sökülmeden petek temizleme işlemini kolayca yapmaktayız. Bu işlemler sırasında petek temizleme kimyasalları da bizlere fazlasıyla yardımcı olmaktadır. Bu ilaçların peteklere hiçbir zararı yoktur. Bunları elimizdeki belgeler sayesinde de görebilirsiniz. Bu ilaçlar daha demin saydığımız oluşumların olmasını engeller. Basınçlı su ile peteğin içerisinde verdiğimiz bu ilaçlar sayesinde peteğiniz eskisinden daha iyi ısıtarak kış günlerinde sizleri mağdur etmeyecektir. Petek temizleme cihazı kombiye veya banyodaki peteğe bağlanır. Kombi temizliği işleminde ise kombinin filtre temizliğini yapmaktayız. Genel temizliğini kombinin yetkili servisinden yaptırabilirsiniz.

Ümraniye Ihlamurkuyu petek temizliği yalnızca peteklerdeki suyu devir daim ettirerek kirliliği bitirmektedir. İşlemin son kısımlarında temiz şebek suyu ve koruyucu sıvılar da ilave edilmektedir. Peteklerde sıcaklık artışını elde etmek, kombi masrafını azaltmak, İstanbul’da en iyi petek temizleme tesisat firmasından destek almak, iki sene gibi uzun bir zaman tekrar bu teknik servis çalışmasına ihtiyacınız olmaması güzel değil mi?

Call Now ButtonTıkla ARA : 0216 612 55 90