Parseller Tesisatçı

Parseller tesisatçı firmamızda kameralı sistemle su kaçağı tespiti kontrolü anında onarımı ve tıkanıklık açma cihazlı su tesisatçısı servis hizmeti verilir. Ümraniye tesisatçı geçmişin bilgi birikimi ve geleceğin teknolojisini kullanarak servis vermektedir.

Ümraniye Parseller Cihazlı Tesisatçı

Ümraniye Parseller tesisatçı varken en iyi temizleyici maddeleri artık unutabilirsiniz. Tuvaletin kullanımından sonra sifonun çekilmesi ile hazneye yaklaşık 10 litreden fazla su dökülebilir. Eğer ki tıkalı ise o su yüzeyi yükseğe çıkacaktır. Bazen küçük pompa kullandığınız oluyorsa dokunmak bile istemeyebilirsiniz. Biz ise Ümraniye Parseller tıkanıklık açma servisi olarak o su dolu boru içlerine 2 cm çapına sahip minik bir cihaz ve önünde atığı uzağa taşıma özelliği olan sistemimiz ile en iyi hizmeti veriyoruz. Parseller tesisatçı bodrum katlarında berrak veya kokulu olacak düzeyde çeşitli zemin veya duvar aralıklarda meydana gelen sıvıların konumlarını bulmada isterseniz yardımcı olabilir. Ümraniye Parseller su kaçağı tespiti ekibi bu iş için eğitildi. Bahçeye yeni açtırılan bir kuyu, zeminden gelen yağmur sularının yoğunluğunun bodruma geçmesi, bodrumdaki depo veya borulardaki kısmi çatlak ve sızdırmalar ana nedeni olabilir. Yalnız teknik servis kesinlik ister ve biz gerek boru içinden görüntü, gerekse dıştan sıcaklık gibi faktörler ile en iyi ölçümleri yaparken, en doğru kararları alıyoruz.

Parseller tesisatçı ile her zaman ilaçlı yani kimyasal kullanarak işlem yapıyoruz. Yalnız bazı firmalar ilaçsız veya çeşitli yan sanayi ürünleri veya temizlik maddelerinden elde edilen ürünleri kullanarak sistemlerinizi ciddi olarak tehlikeye atabilmektedir. Unutmayınız ki Parseller petek temizliği bu işlemi en kaliteli kimyasallar ile yaparken, ister istemez kombi veya havlupan ile su akışı sağlanıp, tahliye yapılırken içindeki bazı koruyucu sıvıları çıkardığımızın farkındayız. İşte bu maddeleri geri kazandırmak için aynı kalitede işlemlerin bitirilmesi saatlerine doğru aynen tesisata geri iade ediyoruz ve çalışma inanılmaz randımanlı geçiyor.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0216 612 55 90