hekimbaşı petek temizliği

Hekimbaşı petek temizliği tesisatçı firması olarak peteklerin içerisinde biriken yabancı cisimleri tesisattan atmak için kombi petek bakımı servisi vermekteyiz. Petekler zamanla içerisindeki sıcak su ve hava yüzünden ısınmaya başlar. Bunun nedeni de içerisinde zamanla kireç, çamur ve tortu gibi yabancı maddelerin oluşmasıdır. Bu maddeler yüzünden peteğin her yerine eşit miktarda ısı gitmez. Alt tarafı ısınırken üst tarafı ısınmaz böylece ısınma işini tam anlamıyla gerçekleştirmemiş olursunuz. Bizlerde makineli petek temizliği servisi vererek peteklerin içerisindeki bu maddeleri yüksek basınçlı su ve ilaçlarla temizlemekteyiz. Ve bunu profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Sırada yapılan petek temizliklerinde sonradan yine sorunlar baş gösterir. Bu yüzden işimi son derece ustalıkla yapıp bu gibi oluşumları yok edip bir daha meydana gelmesini geciktirici ilaçlar kullanmaktayız.

Hekimbaşı Petek Temizleyen Tesisatçı

Ümraniye Hekimbaşı petek temizliği olarak birincil önceliğimiz tüm ısı kayıplarının önüne geçmek amacıyla kesin bir teşhis oraya koymaktadır. Her haneye veya binalara geldiğimiz zaman ilk işimiz hemen petek içi temizlik şekilde gelişmez. Durum değerlendirmesinde bulunmak ve sorunu saptamak bazı amatör firmalarda olduğu gibi hemen petek temizliği yapmamız gerekiyor gibi yaklaşımlarda bulunarak hata yapmamızın önüne geçmektir. Ustalarımız tüm ısı ölçümlerini tüm odalarınızda yaparak not alacak ve özellikle bağlantı hatası veya iç kirlilikten dolayı gibi faktörler öne çıkarsa o zaman temizliğe geçebiliriz. Zaten size bazı sorular yönelteceğiz. En son peteklere ne zaman bakım yaptırdınız? Peteklerdeki soğukluk ne zamandan beri var? Benzeri kalıplarda bilgi alacağız ve reglaj ayarı yapıldığı halde halen sıradaki peteklerde ısı artışı göremezsek kısa sürede bitirilecek olan bir çalışma ile çamur, kireç ve pas gibi maddelerin yer aldığı oluşumları tesisatlardan tamamen kazıyacak şekilde onarırız.

Hekimbaşı petek temizliği olarak sıcak peteklere ulaşmak için uzun süre soğuklara katlanmak zorunda kalmayacaksınız. Özel makinelerle ve petek temizleme kimyasalı ile peteğinize hiçbir türlü zarar vermeden petek temizleme servisi vermekteyiz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0216 612 55 90