ümraniye tatlısu tesisatçı

Ümraniye Tatlısu tesisatçı firmamız makineli tıkanıklık açma, petek temizliği ve kırmadan su kaçağı bulma hizmetleri vermektedir. Koku üreten ve kullanmanıza mani olan gider tesisatını sırf temizlemek için hasar oluşturan firmalardan biri değiliz. Senelerdir bu mesleğin içerisindeyiz ve kanallardaki en iyi temizliğin o alana girebilecek elektrikli temizleyicilerden geçtiğinin farkındayız. Tıkanıklık açma firmamız tam olarak doğru noktada, doğru metotları kullanarak en iyi şekilde maddeleri ayrışması ve oradan uzaklaşmasını sağlar. En iyi varken daha az etkilisi ile asla vakit kaybetmeyin ve bizleri arayınız.

Tatlısu Su Kaçağı Tespiti

Tatlısu tesisatçı eğer petekler incelendiğinde dışarıya damlacıklar halinde sızdırdığını görürsek kapatıcı kimyasallar ile orada yama vazifesi görebilecek tedbirleri alırız. Bunun ana sebebini belki merak ediyor olabilirsiniz. Kesinlikle petek içerisinde üreyen pas gibi maddelerdir ve buna neden olan düzenli peteklerin bakımının yapılmamasıdır. Asında iki senede bir kere uygulanması gereken ve çokta bir vakit almayan işlem olup teknik servis ücreti de oldukça uygundur. Her şey tam otomatik kablolar ile yapılıyor ve alanında en iyi hizmeti veren firmalardan bir tanesiyiz.

Ümraniye Tatlısu tesisatçı ekiplerimiz bizi seçen müşterilerimize karşı mahcup olmadan çalışmaları tamamlamaktayız. Arızalı bir boruda türüne göre bazı belirtiler bina içlerinde kendini gösterir. Eğer koku geliyorsa atık sistemi olma ihtimali fazladır. Bir, iki gün ortaya çıkıyor sonra kayboluyor ve yeniden ortaya çıkıyorsa aynısını diyebiliriz. Sırf sıvı geliyorsa lavabodan kaynaklı olabilir. Yalnız oraya işlenen sıvıların geldiği yol haritası günümüzde cihaz ile ıslaklık ile kuruluk arasında betonda tutulması ile rahatlıkla bulunmakta ve bu işlem bile tadilat masraflarını inanılmaz ölçüde azaltmaktadır.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0216 612 55 90