Mihraç Sokak Tesisatçı

Mihraç Sokak tesisatçı Ümraniye İstiklal mahallesinde kırmadan su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma servisi veren firmamız aynı günde arıza kaydı yapılır. Ümraniye tesisatçı kırmadan lavabo kenarı su sızdırma şikayetini bir su tesisatçısı olarak giderebiliriz. Çoğu zaman kılcal lavabo çatlaklarından başlayarak hemen altındaki su borusundan gelen sıvılar bu noktalarda çıkış yapabilmektedir. O hazne üzerine macun sürülebilir ve sızan bölge bulunarak parça değişimi veya bazı sıvılar ile oradaki açık giderilinceye kadar işlem yapılabilir.

Mihraç Sokak Su Kaçağı Tespiti

İstiklal mahallesi Mihraç Sokak tesisatçı ile garantili ve faturalı petek temizliği ile içi simsiyah halde bulunan ve pek çok toz, toprak, kireç gibi oluşumların adeta işgal ettiği, ısınma sorunu olan petekleri düzeltmek için neler yapılması gerektiği konularda sizlere yardımcı oluyoruz. Aynı gün petek içi temizlik çalışması işlemlerimizde kablolu kimyasal içeriği olan suları borular aracılığı ile peteklere ve bizim temizlik cihazımıza bağlayarak ilk adımı atıyoruz. Çözünen maddeleri geri çıkartmada siyah sonlar, bir süre sona açılmaya ve berraklaşmaya başlayacaktır. Ayrıca çalışma sonlarına doğru petek içi koruma sıvısı da ilave ederek eksiksiz bir çalışma yapma amacında olduğumuzu ilave etmek istiyoruz.

Mihraç Sokak tesisatçı bina içlerindeki yağmur suyu taşkını problemini gidermek için su tesisatı sistemlerini inceleyebilir. Özellikle zemine yakın dairelerde kanalizasyon sıkıntıları olduğu zamanlarda, atık sularında gidememesi sıkıntısı ile bu tür olaylar olabiliyor. Bizim kameralı sistemlerimiz, ilgili kanalı içten gözetleyecek durumda yer alır ve birikmeleri bazı açıcılar ile temizlemekten tutunda, eğim hataları veya nerede düzenleme yapılacaksa tespiti uygulayarak, en kısa zaman çalışmayı tamamlayabiliriz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0216 612 55 90