ümraniye namık kemal tesisatçı

Ümraniye Namık Kemal tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı tespiti, kombi petek temizliği ve makineli tıkanıklık açma servisi veriyoruz. Su kaçağı tespiti için kameralı cihaz, dedektör cihazı ve arızayı bulabilecek aparatlar konusunda uzman bir kadroya sahibiz. Binaların dış cepheleri nemli, ıslak veya kokulu olması gibi belirtiler varsa ilgili sistemlerin araştırılması gerekebilir. Bunu şebeke suyu sızıntısını bulmak için tadilat olmadan basınçlı test pompaları ile uygularken, atık boru içindeki problemler için ise yaylı gider içi kameralar gibi özel olarak geliştirilen görüntü aktarıcı cihazlar ile en iyi oranda analiz yapabiliyoruz.

Namık Kemal Su Kaçağı Tespiti

Namık Kemal tesisatçı atık gider açıcı cihazlar ile iki üç metre gibi kısa mesafelere değil yirmi metreden daha uzun cihaz ile atık borusu içlerine kırmadan tıkanıklık açma işlemleri yapmaktayız. Örneğin, lavabo tesisat tıkanmasını en iyi açabilecek yöntem kesinlikle içten başlayarak ve gerekirse metrelerce boyunca cihaz kablosu ile yönlendireceğimiz basınçlı su ile yıkama şeklidir. Çünkü lavabonun dışından başlayarak uygulanan adımlar orada sadece kısmen rahatlama sağlarken biz tüm riskleri ortadan kaldırarak tamamen istediğiniz sonuçların aktarılması için gayret göstermekteyiz.

Ümraniye Namık Kemal tesisatçı işlemleri ile yüksek derecelerde kombinizde ayar yapmanıza gerek kalmadan radyatörlerinizin daha iyi performansta çalışmasını sağlayabiliriz. Bunun içi petek temizliği çalışması mutlaka her iki senede bir defaya özel ve olarak Çözüm Merkezi ile yapılması daha iyidir. Her ay artmaya ve daha fazla ödeme yapmak zorunda kaldığınız doğal gaz faturalarının azaltılması için gayretli bir işçilik şarttır. Petek içi pas ve kireç problemi yüzünden su geçişinin durması gibi adımlara yönelik makineli çözücü maddeler ile tam çözümü bizden alabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0216 612 55 90