ümraniye saray mahallesi tesisatçı

Ümraniye Saray Mahallesi tesisatçı firmamız cihazla tıkanıklık açma, petek temizliği ve kameralı su kaçağı tespiti servisleri vermektedir. Firmamız musluktan akan suyun pas renginde olma sorununu çözmek için su tesisatı inceleme ve onarımını bir arada sunabiliriz. Eski tip demir borularda paslanma olması, uzun süre metal boruların kullanılmaması şebeke borusunda pas üretiminin sebebi olabilir. Eğer ileri seviyelere ulaşırsa ve paslanma metali eritecek düzeye gelirse önemli bir tadilat olma ihtimali vardır. Bazı filtre sistemleri paslı suyu artıma işlevi görebilir. Yalnız dediğimiz gibi her daire içi sistemde aynı arızalar olmayabilir. Bir termal kamera ile hiçbir kırma dökme olmadan paslanmış boruların yerini bulma işlemini yerine getirebiliriz. Kısa bir çalışma süresinin olmasının dışında kesin sonuçları alabileceğimiz bir teknik olup bu aşamadan sonra gerekli düzeltmeleri daha net olarak yapıyoruz.

Saray Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Saray Mahallesi tesisatçı gelişmiş cihazlar kullanmaktadır. Çünkü klasik anlayışta sınırlı kalsaydık, işçilik giderleri ve evinizdeki pek çok yerin kırılması olabilirdi. Sayısız türdeki borularda mevcut maddeleri temizleme konusunda tıkanıklık açma cihazları kullanıyoruz. Tuvalet kanallarını tıkayan nesneler, kırılmadan nasıl temizlenir? İlgili kanal içi genelde tıkanma problemi olduğu için atık sular ile doludur. Oraya elektrik gücü ile ilerleme ve atığı bir silindir başlık yardımı ile delme, ileriye taşıma ve alt komşunuzla ortak bir kanal olan bölgeye gönderme gibi amaçları yerine getirebiliriz. En zorlu ve daha uzun mesafeler içinde geçerli olmak üzere tam 30 metre menzile sahip olması gerçekten mükemmel sonuçları almamızı sağlamaktadır.

Ümraniye Saray Mahallesi tesisatçı peteklerin iç kısmında biriken atıkları tıkalı durumdan kurtarmak için petek temizliği servisi veriyoruz. Isınmayan peteklerinizi ve tıkanan kombinin filtresini hızlı ve pratik bir şekilde temizliyoruz. Peteğinizden eskisinden daha çok verim alacaksınız ve almış olduğunuz hizmetten de son derece memnun kalacaksınız.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0216 612 55 90