ümraniye topağacı tesisatçı

Ümraniye Topağacı tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı bulma, cihazla tıkanıklık açma ve kombi petek temizleme servisleri vermekteyiz. Tüm fayansları kırmadan su kaçağı tespiti nasıl yapılır sizlere anlatmak istiyoruz. Zemindeki fayansın altında sus sesleri gelmesi orada bir sızıntıya işaret ediyor demektir. İnsan kulağı ile pek çok noktadan bu seslerin gelmesi maalesef yanıltabilir. Bu sebepten eski tip mekanik cihazlar ile soruna yaklaşılmaması önemlidir. Bizim yaptığımız ise ses dinleme cihazları ile noktasal damlayan ve sızdıran su borusunun yerini fayansı kırmadan tespit etmektir. Bu işlemi de zaten profesyonel olarak yapmaktayız.

Topağacı Su Kaçağı Tespiti

Topağacı tesisatçı firmamız yapılan bazı hatalara karşı sizleri uyarmak istemektedir. Her tıkalı tuvalet veya lavabo için temizleyicilerin dökülmesi ve gece boyunca o halde bırakılması gibi işlemler yapıyor musunuz? Zamanla bazı temizleyicilerin sırf atığın yerini zayıflatmak için gider kanalında eritme boyutuna varıncaya kadar yan etkileri bulunmaktadır. Halbuki en ufak kimyasal kullanmadan tıkanıklık açma cihazlarımız arasında lavabo ve banyo kanalları için su ile yıkama yönteminin kullanılması inanılmaz başarılı sonuçların alınması için yeterlidir. Uzun ve yoğun miktarda saç artıkları, yemek artıkları gibi kalıntıların lavaboları doldurması gibi durumlarda bu cihaz ile canlı görüntüleri de bir taraftan alarak bir daha sorun yapmamasını sağlayabiliriz.

Ümraniye Topağacı tesisatçı tortu ve korozyon gibi maddelerin peteklerde soğuma yapmasından dolayı sizleri uyarmaktadır. Karşınızdaki her zaman tıkalı petekler olmayabilir ve sızıntı durumunda bile geçebilirler. Bizler kaliteli petek temizliği için kesinlikle ithal getirttiğimiz cihazlar ve su ile karışık gönderilen sıvı kimyasallar ile en ısınmayan peteklerin sıcaklık derecesini bile inanılmaz arttırabiliyoruz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0216 612 55 90