ümraniye elmalıkent tesisatçı

Ümraniye Elmalıkent tesisatçı firması olarak makineli petek temizliği, su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma servisleri vermekteyiz. Evsel atıkların sıhhi tesisat içini tıkanma problemi oluşturmasına kesin çözümler önermekteyiz. Pimaş kanalı tıkanıklık açma servisi arayışınızda garantili çözümleri sizlere sunuyoruz. Öyle ki robot cihazlarımız sıhhi tesisat türüne göre hassas davranarak farklı makineler ile su püskürtme veya bazı başlıklar ile direkt atığı kanaldan ittirme ve gönderme özelliğine direkt sahiptir. Göz ile göremediğimiz ve ne kadar uzak bir alana sahip olsa da kırılmalara gerek olmadan atık borusu temizliği işleminde tam 20-30 metre menzile sahibiz.

Elmalıkent Su Kaçağı Tespiti

Elmalıkent tesisatçı su taşkınlarının nedeninin ilgili atık borularındaki doluluk miktarında önemli bir yükselme olduğunu bilmekteyiz. Atık su tesisatı taşkınlarını önlemek için dairesel sıhhi sistem kanallarının yanı sıra apartmanın kanallarına içten başlayacak olan kanal temizlik adımlarının da uygulanmasının önemli olduğunu bilmekteyiz. Her bizi tercih eden müşterilerimize yüklü faturalar ile hizmet vermek istemiyoruz. Bu nedenle kullanılan teçhizat ve sistemlerle daha çok veriler toplamak için bazı sinyaller, ses ve direkt görüntü alınması gibi adımları ön plana çıkartmaktayız.

Ümraniye Elmalıkent tesisatçı petek içindeki çürümeyi durdurmak izin sizlere garantili petek temizliği hizmetlerinden yararlanmanızı önermekteyiz. Çalışma süresi 1-3 saat ve iç katmanlara ve daire içlerine gönderilen sıvıların evinizi batırmasına izin vermeden adımları atıyoruz. Süreç personellerimizin kontrolünde ilerleyecek ve ısı artışını hemen fark edeceksiniz. Daha fazla ısınan petekleri elde etmek için kesinlikle bizden iki senede bir defaya mahsus bir çalışmayı almanızı öneriyoruz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0216 612 55 90