ümraniye inkılap petek temizliği

Ümraniye İnkılap petek temizliği firmamız kalorifer tesisatında oluşan atıkları temizlemek için makineli petek temizleme servisi vermektedir. Petek temizleme işlemleri makineli robot cihazlarla yapılmaya başlanmıştır. Eskiden yapılan temizlik işlemlerinde petekler yerinden sökülerek işlem devam ederdi. Bu sökülme sonrası belki petek tekrar kullanılmayacak hale bile gelebilirdi. Bu işlem esnasında etraf istemediğiniz kadar kadar pislenir belki bazı yerler kırıldı. Artık son teknoloji robot cihazlarla petekleri sökmeden temizleme işlemi yapılmaktadır. Yeni cihazlara ve peteğe zarar vermeyen kimyasallar sayesinde kombi petek temizliği hızlı ve pratik yollarla yapılmaya başlanmıştır.

İnkılap Petek Temizleme Ustası

İnkılap petek temizliği petek yüzeyindeki soğukluğu gidermek, kombiyi koruyarak zarar vermeden petekleri temizlemek için adımlar atmaktayız. Bunu başarmak günümüzde çok zor olmamakla birlikte sızdırma yapmayacak kablolar ile peteklere erişim sağlar gönderilecek kimyasallar ile ne kadar kir varsa kireç ve pas lekelerinin çözünür kıvama getirilmesi sağlanır. Peteklerdeki tıkanmaları petek temizleme robotu ile kimyasal ilaç aktarılması ile çözünür duruma getirilmesini uygulamaktayız. Yaklaşık ilk yarım saat içinde bu pisliklerin peteklerden alınması gerekir. Yoksa yine petek dibine çökmesi mümkün olacaktır. Bu sebeple güçlü su motoru cihazları kullanıyoruz. Genelde birkaç petekteki kirlerin alınması için bir saat yeterli olacaktır. Geriye kalan petekler içinde aynı süreler ile işlemler devam eder. Petek bakımı yaptırmak gerekli midir? Uzun süre petek ısıtma giderlerini azaltma amacınız varsa kullanım sürelerini arttırırız.

Ümraniye İnkılap petek temizliği kaç kalorifer olursa olsun hepsi için yardımcı olmaktayız. Peteklere bakım yaptırmanın faydaları arasında evin doğal gaz harcamasını azaltmak gibi artı yönler de vardır. Fazla tüketilen doğal gaz problemini çözmek için özellikle kombinin gaz tüketiminin önüne geçilmesi için bu bakımı yaptırmanız gerekmektedir. İki sene ömürlü etkisi ve metalleri de içten koruyucu sıvı takviyesi ile sizlere en iyi sonuçları vaat ediyoruz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0216 612 55 90