Ümraniye Atakent Tesisatçı

Ümraniye Atakent Tesisatçı firmamızda kameralı cihazla su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve cihazlı su tesisatçısı hizmetleri alabilirsiniz. Ümraniye tesisatçı 20 yıllık bilgi birikimi günümü teknolojsi ile harmanlayan en iyi tesisat firmasıdır.

Atakent Tesisatçı Telefon

Atakent cihazlı tesisatçı ile musluk damlatması, sifon su kaçırması veya koku yapması vakalarına karşın her zaman sertifikalı uzmanlarımız ile biz görevimizin başındayız. Ümraniye Atakent Tesisatçı ile musluk bataryalarını kullanmanız sırasında karşınıza bazı problemler çıkıyor mu? Sıcak veya soğuk olsun hangisini açıyorsanız bazen bataryadan su akarken suyun bir bölümünün fayansların aralarındaki küçük çatlaklardan sızdığını görebilirsiniz. Yüksek ihtimalde metal veya plastik boruların bir kısmı çatlamış veya sızdırıyor olabilir. Bazen bu şekilde kullanmak insana mantıklı gelebilir. Şimdi tesisat ustası çağırsam, kim bilir ne kadar ücret isteyecek diye düşünebilirsiniz. Öncelikle sızdıran bir problem varsa conta eskimesinden olabilir. Fayans kırılır ve contalar değiştirilir, tekrar takılır kontroller edilir, sorun yoksa fayansların yenisi takılır. Bu çok maliyetli bir problem değildir. Diğer taraftan eğer boru çatlamış ise değiştirmek şarttır. Bazen parçası kırılmıştır ve oluk oluk su dökülür. Genelde sürekli su akıtacaktır. Yani siz tesisatı kullanın veya kullanmayın değişen pek bir şey olmaz ve bundan en çok o sızıntı yapan bölge ile apartmandaki alt katlarda yer alan komşularınızın duvarlarında bir vakitten sonra gelen sızıntılar ile problem yaşamanız içten bile değildir. Atakent su kaçağı tespiti uzman iki elektronik cihaz ile vakaların yol açtığı problemlerden tam olarak gelebilmekteyiz.

Ümraniye Atakent Tesisatçı ile sabit rakamlarla evinize gelen teknik servis hizmetleri ile isterseniz kireç ile dolu halde bulunan tesisatlardaki kirliliği de yok etmenin formülünü bizden alabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0216 612 55 90