ümraniye icadiye tesisatçı

Ümraniye İcadiye tesisatçı firması olarak kombi petek temizliği, kırmadan tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti servislerini sunmaktayız. Doğal gaz faturasını düşürmenin yolları arasında aynı gün teknik servis hizmetini İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında sunan firmamızda petek temizliği hizmeti mevcuttur. Kalorifer peteklerinde sıcak suyun akış hızının düşmesi kombiye daha uzak peteğin daha az ısınması anlamına gelecektir. Biz ise bunun yaşanmaması ise su iletkenliğini arttırmak adına petek içinde sıkışmış kalmış, belli bir yer edinen pas veya benzeri maddeleri oradan tahliye ederiz. Bunlar kapalı devre sisteminde kalmaya devam etmesi, zamanla katılaşmaya ve iç kısmı doldurması ile soğuk kalan petek problemine neden olacaktır. Petek havasını alıyorum, ama soğuk kalıyor gibi soru işaretleri de buradan çıkmaktadır. Bizi arayın elektronik cihazı havlupan girişine takalın peteklerden çıkan kirli sulara göre çalışmamız 1-3 saat içerisinde tamamlansın ve artık her ay daha az doğal gaz faturası ödeyin.

İcadiye Su Kaçağı Tespiti

İcadiye tesisatçı ustalarımız ile gider borusundan gelen kötü koku ve bunu önlemek için pratik çözümlerin tamamı tıkanıklık açma işlemleri ile sunulmaktadır. Bazen atıklar gider içindeki temiz suyun üzerine çıkabilir ve koku yaylımı artar. Bazen ise gider borusunun kırılması, damlatma sorunu vardır ki bunu da iç bölgelere yani yani atık kanallarına kamera göndererek yerlerini tamamen bulmaktayız. Parça değişimi şarttır, yalnız bu çalışma ile maddi kayıp en az indirilmekle birlikte her tülü desteğimizi sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Ümraniye İcadiye tesisatçı ileri nesil su kaçağı tespiti yapabilmekteyiz. Zemin dinleme aygıtlarımız ile birden fazla ve noktada su ses gelse bile bar basıncı ölçümleri ve bilgisayar ekranına düşen bilgiler ile çok geçmeden doğru noktayı bulabiliyoruz. Delinen yani önemli bir gedik açılan borularda onarım mümkün değildir. Boru parçası kırılmış ise de değiştirilmesi en mantıklı olandır. İşte bu sebeple delinen sızdıran borunun yerini hasarsız bulabilecek cihazların kısa bir süre kullanılması ile matkap kullanımı yani binada uygun bölgeleri delme işlemine hemen geçebiliyoruz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0216 612 55 90