Ümraniye adem yavuz tesisatçı firmamız aracılığı cihazla su kaçağı tespiti , robotla tıkalı tuvalet açma işlemleri yanında musluklarınız kapalı olduğu halde su sızdırması sorunlarına ilişkin çözümlerimiz konusunda bizlerden destek alabilirsiniz. Bildiğiniz gibi sağa, sola yada yukarı; sıcak ve soğuk olacak şekilde açılabilen musluklar ülkemizde sıkça yer almaktadır. Bazı musluklar ile sensör aracılığı ile elinizi musluğa yaklaştırınca çalışır. Fakat bazı zamanlar contaların eskimesi, çeşitli boşluklardan suyun sızdırılması ve devamlı akması sonucunda kayıtsız kalınamayacak su sesleri ve su faturanız için bir miktar daha yükün altına giriyor olabilirsiniz. Adem yavuz mahallesi tesisatçı ustalarımızı evinize, iş yerinize, alış veriş mağazalarınıza davet ederek bu problemleri aynı gün içinde aşmanız son derece basit ve mümkündür.

Ümraniye Tesisatçı

Ümraniye Adem Yavuz tesisatçı ustalarımızın size gelmesi ile ilk yapacağı işlem, musluklarınıza zarar vermeden contaların durumlarını kontrol etmeleri ve contalar işlevini yitirmiş ise değiştirilmesi gerektiği gibi contalarda herhangi bir sorun olmadığı zaman ise musluk parçalarına tek tek bakılması gerekir. Musluk parçası olan segmanın yerinde olup olmaması, contanın kontrolü, musluk parçalarının yerine takıldıklarından sonra su sızdırmasının devam edip etmediğine dikkat edilir. Eğer halen su sızdırıyor ise musluk yatağında sorun olabilir. Parçaların zamanla eskimesi, paslanması yada çatlaması gibi sorunları da gündeme gelebilir. Adem yavuz tesisatçı ustalarımız bu konuda tamir aşamasında gerekli olan tüm donanım ve yedek parçaları yanında getirerek, anında çözüm için sizlerin yanınızda olduğunuzu bilmenizi istiyoruz. Ciddi bir sorun olmayıp, gün içinde 1-2 saati bile bulmayacak zaman dilimi içinde tamirin mümkün olduğu açıktır. İş yoğunluğunuza göre evde olduğunuz vakitlerde randevu almanız ve kısa zamanda kalıcı çözümlere profesyonelce ulaşabilmemiz doğaldır. Sadece musluklardaki su kaçakları değil, tesisat borularınızdaki yada tuvalet tıkanıkları, peteklerinizin yeteri kadar ısıtmaması, giderlerde sorun olması, suyun lavabo haznesinde takılı kalması ve pompa ile çözüm üretemeyecek aşamalara gelinmesi gibi durumlarda arayacağınız yetkili ve usta personelimiz Ademyavuz tesisatçı firmamızda yer almaktadır.
Bugün sizlerle beraber musluklarınızda oluşan sorunlarınız için bazı çözüm önerileri getirdik. Tek başınıza bu parçaları söküp çıkartmanız bazı parçaların eskimesi yada tam yerine oturmadan çalıştırılması gibi sebeplerden dolayı daha ciddi sorunlara yol açabilir. Size önerimiz, Ümraniye adem yavuz mahallesi tesisatçı firmamızdan uzman bir destek alın, zamanınız da size kalsın. İyi günler dileriz.

ümraniye adem yavuz tesisatçı

Bir Cevap Yazın

TIKLA ARA 0216 612 55 90