Ümraniye İski kanalizasyon açma işleri Çözüm Merkezi firmamız tarafından yetki belgeli olarak yapılmaktadır. İski kanal açma hizmetini logar temizleme şeklinde yapar daire içi tıkanıklıklara yetki belgeli firmamızı yönlendirmektedir.

Ümraniye Kanal Açan Firmalar

İski kanalizsyon işlemi her zaman kurallar ve uluslararası standartlara uygun yapılmalıdır. Bir tesisatçı tuvalet içinde cihaz göndermiş ve uzun süre halen çözüme ulaşamamış ise amatör olabilir. Biz teşhisi 1 saat içinde tam tarama içinde gerçekleştirirken, temizlenmesi gereken kısımları cihaz yardımıyla hızlıca buluyoruz ve fazla vaktinizi almıyoruz. Ümraniye İski kanalizasyon servisinde her biri birbirinden değerli çalışanlarımız yer alıyor ve hangisine sorarsanız sorun, atıklar için gider içinde komple bir temizlik yapılmasından yana olduklarını anlarsınız. Pompa, su basıncı oluşturma cihazı gibi bir şeydir. Klozette su birikmiştir bastırırsınız suyu çeker, pompayı kendinize doğru çekersiniz ve suyu bırakır. Bunu çok sayıda yaptıkça ister istemez o su atığı yarıp geçecektir. Lakin bunu yaparken plastik malzemeden üretilmiş gider borularına da zarar verilebileceğini unutmayın. Sürekli pompa kullanımı hasar meydana getirebilir. Ümraniye İski kanalizasyon faaliyetindeki elemanlarımız tarafından bu tür eylemlerin geçici müdahale olduğu belirtilmiştir. Atık çözünmesini sağlar fakat tamamen un ufak forma getirecek şekilde bunu başaramaz. Özellikle dokununca taş kadar sert ve ayrılması güç gibi düşünülen atıkları da hesaba katmanızı öneririz.

Ümraniye İski kanalizasyon faaliyetinde biz atıkları parçalamaktan yanayız. Kanal açıcı bunun için var ve gider içinde ne kadar atık, mikrop, oluşum varsa hepsini oradan adeta kazır ve bunu yapması sırasında boru çatlağı yada sızıntısı gibi ekstra istenmeyen problemler asla içermez. Borudan kazınan bu atıkları su ile uzaklaştırmak oldukça kolaydır.

Ümraniye İski Kanalizsyon