Ümraniye Cemil Meriç tesisatçı servisi ile kırmadan kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve tüm su tesisatı arızaları için hizmet alabilirsiniz. Ümraniye tesisatçı 2005 ten günümüze hizmettedir teknolojinin getirdiği yeniliklerden faydalanmaktayız.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Cemil Meriç tesisatçı kalite üretir ve analizlere önem vererek yanlış kararlar verme ihtimallerini oldukça düşük seviyede tutar. Cemil Meriç su tesisatı ekipleri ile vanaların boşa dönmesi sorununa yardımcı olabiliriz. İçindeki salmastra grubu, volan veya çek valf klape (türüne göre değişir) veya bunların haricinde bir unsur ana etken olabilir. Örneğin dairenize gelen suların kontrolünü yaptığınız vana bunlara bir örnektir. Kontrolleri birkaç kişiden kurulmuş ekibimiz ile yapabilir ve yarım saate bile kalmadan %100 çalışır durumda sizlere sunabiliriz.

Cemil Meriç tesisatçı önemli hizmetlerinden bir tanesi kameralı su sızıntısı bulma görevidir. Bahsettiğimiz klasik kameralardan farklı olup, duvar yüzeyine dokunmasa bile o alana gönderdiği kızıl ötesi sinyaller yardımı ile tüm sıcaklık faktörleri ile suların da nereden geçtiğini, nerede tam olarak problem oluştuğunu anlamamızı sağlamaktadır. Cemil Meriç su kaçağı tespiti ile söz gelimi yalnızca banyoda problem varsa 5 dakika içinde o bölge tamamen incelenir ve hemen matkap ile yalnızca problemli bölgede birkaç fayans kırılır. Eski tekniklerle kıyaslanamayacak kadar öndeyiz.

Cemil Meriç tesisatçı yemek artıkları dolup taşmış olan mutfak lavabosunda en iyi bakımı sizlere vaat ediyor. Kanal açıcılar ile mikrop yuvasından kurtulmanız mümkün. El yordamı ile değil, elektronik cihaz ile ve bilgisayarlı bakış açımız ile hepsine sahip olun. Cemil Meriç tıkanıklık açma ile 1-2 metrelik değil 30 metre gibi mesafe içinde dairenin tüm sıhhi tesisatlarını bir kereliğine olsa bile temizlememize izin verin. Farkı hemen hissedeceksiniz.

Cemil Meriç Tesisatçı

Cemil Meriç Tesisatçı” üzerine bir düşünce

Yorumlar kapalı.