Ümraniyede cihazlı tesisatçı mı aradınız ? Çözüm Merkezi firmamız Ümraniye semtinde profesyonel tesisatçılık anlayışını belirlemiştir. Diğer tesisatçılar kırar döker biz ise nokta atışı su kaçağı tespiti yaparız. Diğer tesisatçılardan farkımız kullandığımız bu tesisat teknolojisidir.

Ümraniye Cihazlı Tesisatçı

Ümraniye cihazlı tesisatçı olarak mutfak, banyo temiz ve atık hatları, batarya musluk sızdırmaları, kombinin suyu ısıtmaması, sıcak ve soğuk su kaçağı gibi sorunlarınızda sizlerleyiz.

Ümraniyede cihazlı su tesisatçısı olarak asla işimizi ihmal etmeyiz ve sorunun tekrarlamaması için büyük özveri ile işlemlerimizi tamamlarız. Örneğin klozet rezervuarında yeterince su varsa iç bölümü olduğu gibi temizlemesi gerekir. Ayrıca suyun akmasını sağlayan kısımlarında açık olması lazımdır. Basınç topu kusursuz çalışırsa rezervuar suyu dolar. Tüm bunlarda bir tane aksaklık diğerini de etkileyecektir. Bizim görevimiz ilk başta 3 üniteyi de incelemek ve hasarlı yada onarımı yapılabilecek durumları kontrol etmek ve aynı gün içinde tamamlamaktır. Ümraniyede cihazlı tesisatçı olarak 5 dakika içinde çözülebilecek sorunlardan 1-2 saat veya daha zorlu olanlarında bile bizleri aramanızı istiyoruz. Merkezi ısıtma sistemleri zemin altına döşenmiştir ve buradaki kaçak hem ısınmama sorununu hem de zeminden başlamak üzere varsa parke, ahşap yada fayans kısımlarını olduğu gibi zarar verecektir. Tesisat aksaklığından dolayı yada iç kirlenmeden ötürü küf sporlarının üremesi ile zamanla tesisata zarar verebilir. Sızdırma olan bölgenin tamiratı kimyasallar ile hızlıca yapılabilmekte ve evinizde böyle bir sorun varsa modern cihazlarımız ile açığı giderebiliriz.

Ümraniyede cihazlı tesisatçı olarak şu andaki son teknoloji makineleri kullanmaya devam ediyoruz ve kusursuz teşhis ve onarım yapmamızda çok faydalı olduklarını belirtebiliriz. Banyo, tuvalet, lavabo tesisat ürünleri, evinizdeki bir türlü gitmeyen kötü kokular yada benzer sorunlarda bizleri arayabilirsiniz.

ümraniyede cihazlı tesisatçı
TIKLA ARA 0216 612 55 90