Ümraniye çamlık mahallesi tesisatçı ile kırmadan su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider açma ve petek temizliği konularında aynı gün servis hizmeti alabiirsiniz. Ümraniye tesisatçı firmamız son teknoloji cihazları kullanarak servis hizmeti vermektedir.

Son teknloji cihazlar

Ümraniye çamlık tesisatçı ile lavabo içlerinden akan suların zamanla pislik birikmesi nedeniyle tıkanarak sorun oluşturabileceğini yazmak istiyoruz. Siz saç ve sakal artıkları atsanız bile zamanla mutlaka tıkanacaktır. Çünkü musluklardan dökülen sulardaki tazyik oranı azdır ve boru içlerine düşmesi ile atıkları olduğu gibi söküp atamaz. Ayrıca lavabodan dökülen sular, boruların tamamını kaplayacak şekilde olmaz ve mutlaka bir noktada birikmeler olacaktır. Ümraniye çamlık mahallesi tesisatçı ekiplerimiz bu tarz sorunlarla ilk olarak karşılaşan sistem yani S şeklinde kavis verilen evye altındaki gider borusunu işaret etmek istiyor. Buradaki tıkanıklık direkt suyun geldiği gibi lavabodan çıkmasını sağlar. Pompa alır ve suyun gitmesini başarırsınız. Fakat asıl problem bununda zamanla çok yavaş olarak işe yaraması ve tam olarak istediğiniz bir rahatlamanın tesisatlara kazandırılamaması şeklinde olabilir. Bazen örgü için kullanılan çöp şişleri alarak onları lavabonun altındaki gider içine sokarak atıkların ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Lakin bunu yaparken plastik kıvrılabilen gider içindeki kısmı da delme ihtimaliniz olduğunu unutmayın. Evye altındaki sistem bile çok rahatlıkla çıkarılamayan ve bazı titiz ayarlamalara ihtiyaç duyulan sistemdir. 10’larca farklı marka ve model lavabo sistemlerinin yer aldığı ülkemizde bu tesisatların dilinden biz anlıyoruz ve gerek bahsettiğimiz kısım, gerekse beton içlerindeki gider hatlarını olduğu gibi cihazlarla temizleyebiliyoruz.

Ümraniye çamlık mahallesi tesisatçı ile tıkanan hatlardaki pislikleri direkt dışarı çıkartmak yerine onların daha uzağa gitmesi için robot teknolojisini verimli şekilde kullanmaya devam ediyoruz.

ümraniye çamlık mahallesi tesisatçı
TIKLA ARA 0216 612 55 90