Hekimbaşı tesisatçı servis hizmeti ile su kaçağı tespiti , kanal açma , tıkalı gider açma ve petek temizliği gibi prosyonel hizmetler alabilirsiniz. Ümraniye tesisatçı firmamızda son teknoloji kamera sistemleri ve yaylı robot açıcılar bulunmaktadır.

Hekimbaşı tesisatçı kuruluşumuz ile güven içerisinde bu işte uzman olan ekiplerimizi sizlere hemen şimdi gönderebiliriz. Petek temizliği yapılmayan kapalı devre sistemlerdeki maddeler zamanla iyice birikir ve çoğalır. Bu durumda sıcak su yeterince her alana nüfuz edemez. Bizim özel çözücü kimyasallarımız gerek peteklerde tek tek gerekse havlupan veya kombi eşliğinde hızlıca uygulanabilir. Hekimbaşı petek temizliği için bizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Su kaçağı tespiti

Hekimbaşı su tesisatçı servisçilerimiz ile banyodan gelen kötü kokuların nedenini bulmamızı ister misiniz? Atık sulara ait borulardan taşarak oradan uzaklaşması da bir nevi kaçak problemidir. Siz tesisatı kullandıkça oradan hareket edecek ve alt katınızdaki komşunuz dâhil sizin banyonuzun zemininde olur olmaz noktalarda hem koku hem de atık su şeklinde gelişmelere gebe olacaktır. Su kaçağı tespiti yapılırken sızıntıların bulunması için hem boruların yerlerini gösteren hem de sızan sıvıların yol haritası ile hangi borudan kaynaklı olduğunu anlamamızı sağlayacak gelişmiş teknikler uyguluyoruz. Yalnız burada tesadüfi şekilde değil tam olarak yerini tespit ediyoruz. Örneğin banyo zeminindeki gidere tutulan cihazlarımız ile 1-2 fayans kırarak o kısma hemen ulaşabilir ve boru çapını görerek, hemen yenisi ile değiştirebiliriz. Banyo giderine biraz su göndererek de arzu ederseniz sizde sızıntıları kendiniz gözünüz ile inceleyebilirsiniz. Hekimbaşı su kaçağı tespiti için kamera sistemleri ve akustik dinleme cihazları kullanmaktayız.

Hekimbaşı tesisatçı bayi ağımızdaki ekiplerimiz boru içindeki mikrop, kalıntı, tortu ve pis kokuya sahip ne varsa kanalizasyona göndermek için yanınızdadır. Hekimbaşı tıkanıklık açma işlemlerinde güven içerisinde hiçbir hata yapmadan ve kanalların temizliğinden kamera sayesinde emin olarak tüm temizlik işlemlerini bilinçli şekilde yapmaya devam ediyoruz.

hekimbaşı tesisatçı
TIKLA ARA 0216 612 55 90