Ümraniyede su kaçaklarını robotla bulan tesisatçı olarak kırmadan su kaçağı bulma ve onarım için servis veriyoruz 0216 612 55 90 dan bize ulaşın. Ümraniye tesisatçı robot makinalar dışında kamera sistemleri kullanarak su arıza tespiti yapmaktadır.

Ümraniye su kaçağını robotla bulan tesisatçı kameralı cihazlardan faydalanmaktadır. Temiz su ve pis suda kaçak bulma hünerlerimizi görmek için bizi arayın sakın sıradan tesisatçıların evinizi kırmasına izin vermeyin.

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti

Ümraniyede su kaçaklarını robotla bulan tesisatçı kaloriferdeki suyun akmasını durdurmak için kalorifer içine eklenebilecek ürünler kullanır. İlaçlı kapatıcılar ile kaloriferin su eksiltmesi sorunu su kaçağı bulan tesisatçı ile aşılabilir. Peteğin kenarından eklenebilir ve kuruması da genelde kısa sürmektedir. İşe yarayıp yaramadığını da bazı cihazlar ile ölçümleme yapabilir ve peteklerden akan suların alt kata su sızıntısı veya evin duvarını, zeminini ıslatması gibi durumlardan kurtulmanızı sağlayabiliriz.

Ümraniyede su kaçaklarını robotla bulan tesisatçı ses yapan su borusunda özenli araştırma yapabilir. Ses alıcı sensörler yardımı ile mikrofondan toplanılan ses dalgalarının cihaz ile yorum teknolojisini kullanıyoruz. Yüzey dinleme üniteleri de diyebiliriz. Beton olması sesler ile sızdıran su borusunun bulunması işleminin yapılmayacağı anlamına gelmez. O gelen cılız ve mat sesleri cihaz ile yükseltiriz. Ses düzeyi artırılırken genelde orta seviyede dinler ve etraftaki tüm diğer sesleri bu işlemin dışında tutacak filtrelemeler yaparız. Evinizde 10 ayrı yerden su sızması da olsa su kaçağı bulan firmalar olarak yerini tek tek bulabiliriz. Düzeltilmesi için ise sızma yapan borularda küçük değiştirmelere gideriz. Yeni sistemleri arıza yeri kadar takar ve tek tek kontrollerin yapılmasına geçeriz.

Ümraniyede su kaçaklarını kameralı bulan tesisatçı kırılan kanalizasyon borusunda yenileme yapabilir. Yalnız kırılan kanalizasyon borusunun yerini bulmak için kameralı su kaçağı tespiti kullanmaktayız. Tuvaletin ilk atık geçtiği ve ilerlediği hat içinden başlayarak oradan görüntüleri ile arızalı ve kullanılamaz durumdaki tuvalet borularını aynı gün içinde değiştirebiliriz.

ümraniyede su kaçaklarını robotla bulan tesisatçı
TIKLA ARA 0216 612 55 90