Ümraniye Tatlısu tesisatçı firması olarak ev ve iş yerlerinde ki su borusu patlaklarını su kaçağı tespiti , lavabo ve tuvaletlerde meydana gelen tıkanmaları robotla gider açma ve ısınmayan petekleri kombi petek bakımı işlemleri yapmaktayız.  Çözüm Merkezi atık su kanalında su kaçağı tespiti yapan firmadır. Herhangi bir atık kanalında kaçak olduğunu düşünün. Örneğin su o kadar yavaş akıyor ki pimaş boruda yerini fark etmeniz ancak kırarak mümkün olacaktır. Fakat bunun yerine kanalın içerisine aktarılacak kamera ile biz gözlem yapmamız sonucunda tesisattaki tüm çatlak, sızdırma noktasını görüntüleyerek, örneğin tuvaletten su kaçıran, lağım suyu akıtan atık kanalını kırmadan bulma ve ardından onarım için doğru noktadan ilerleme kat edebiliriz.

Tatlısu Cihazlı Tesisat Firmaları

Ümraniye Tatlısu tesisatçı döküm petek temizliği servisleridir. Daha iyi ısınan petek türleri mevcut fakat kullanmaya devam ediyorsanız ısı kalitesi zaten düşük olan bu tesisatın içini kireç kaplamasına izin vererek ve bu şekilde kullanarak yakıt giderlerinizi artırıyor olabilirsiniz. Döküm peteğin sıcaklığını artırmak için tesisatın içini kaplayan nesneleri, kireç tabakasını olduğu gibi almak için ilaçlı su eklenecek bir makine getirerek, basınçlı olarak bunu uygulayıp, sistemde kalmasına izin vermeyerek geri çekiyoruz ve tüm kir öbekleri alınıyor. Bu sayede daha fazla temiz sıcak su peteğe yayılarak ısınma kalitesini artırmaktadır.

Ümraniye Tatlısu tesisatçı kırmadan tıkalı atık kanal açma firmasıdır. Eskisi gibi beton kırılma seçeneklerini unutun. Özel bir yay ve buna cihazın dönme, titreşim gücünü veren robot tıkanıklık açma cihazı ile gidere takılarak, ilerletilecek ve atığa gelmesi ile cihazın gücü verilmesi ile temizlenecek yöntem kullanıyoruz. Örneğin ilk yarım metrelik alanda yay ilerlemez ve atığa gelir, çalıştırırız ve cihaz yayı atığı ufalar, parçalar ve o noktadan başlayarak giderden rahatlıkla geçebilir.

Bütün işlemlerimiz 1 yıl garanti kapsamı altındadır. Yapılan onarımlar eğer tekrar bir arıza yaparsa 1 yıl içerisinde ücretsiz olarak servis vermekteyiz. Güvenilir fiyat garantisi ve kaliteli iş güvencesi için en kısa zamanda bizlerle iletişime geçiniz. 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

ümraniye tatlısu tesisatçı
TIKLA ARA 0216 612 55 90