Ümraniye Robotlu su tesisatçısı firması olarak robotla su kaçağı tespiti , petek temizliği ve robotla tıkanıklık açma servisimiz bulunmaktadır. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Ümraniye semtine hizmet vermekteyiz.

Ümraniye Su Tesisat Ustası

Ümraniye Robotlu su tesisatçısı banyo musluk batarya onarımı kırmadan su kaçağı tespiti yapan İstanbul firmasıdır. Devamlı su kaçıran batarya musluk için sızdıran musluk contası veya iç aksamlar onarılabilir. Duvardan devamlı su akıyor damlıyor ise o alandaki sesleri detektör ile tarar ve arızalı yerleri onarırız. Duvarda su damlaması var fakat ses yok ise basınçlı test pompası ile ilgili daireye ait olduğu kanıtlanır ve kimyasal kapatıcıyı aktarıp tekrar ölçüm yaparak işlemlere devam ederiz. Ümraniye Robotlu su tesisatçısı peteği sökmeden temizleyen firma ekibidir. Çamur, tortu içinde kalan petekler iyi ısınmaz. Soğuma yapar ve çaresi petek temizliği ve kombi bakımı ikilisinden geçmektedir. Petek kirleri kombiye doğru gelirse veya petek içinde çoğalırsa su akışkanlığını bozar. Kombiyi 70 derece petek ılık gibi sorunlarda bundan dolayı olabilir. Petek yıkamada kullanılan cihaza sıcak su ve solüsyon karıştırıp 45 dakika bu köpüklü sıvıların peteğe dolması sağlanır. Devir daim sürekli yapılırken kanaldan kirler ile birlikte çekilir. Kombinizi güvene almak için bazı ayarlamalar yaparak takılabilir veya havlupan ile petek temizleme işlemi ile oradan sistemi bağlarız. Petekteki soğumayı durdurmak için ve peteği ısıtırken yakıt tasarrufu sağlamak için mutlaka önermekteyiz.

Ümraniye Robotlu su tesisatçısı pimaş boruyu kırmadan temizleyen makine kullanarak tıkanıklık açma işlemleri yapmaktadır. Silindirli ve beton içine yerleştirilmiş atık borusu içine yerleştirilen özel çelik halatları kullanıyoruz. Kanalda atıkları özel kameralar ile bulup, direkt atığa temas edip, sürtünme ve atık parçalama kuvvetinden yararlanarak pimaş plastik boruyu kırmadan açma işlemleri yapıyoruz. Bazı testler ile özellikle teyit ediyoruz.

Ümraniye Robotlu Su Tesisatçısı
TIKLA ARA 0216 612 55 90