Ümraniye madenler robotlu tesisatçı kırmadan su kaçağı tespiti ve robotla tıkanıklık açma servisi tıkalı tuvalet , lavabo robotik cihazlarla açılır. Ümraniye tesisatçı son derece modern cihazlarla çalışmaktadır.

Madenler Mah. Robot Cihazlı Tesisatçı

Ümraniye madenler robotlu tesisatçı radyatör içini makine ile temizleme işlemini özel petek temizliği makineleri ile yapıyor. Radyatörün suyunun soğuk kalması ısı cihazlarında sorun yoksa petek kanalı tıkanıklığı olabilir. Petek kanalını kırmadan açmak yani temizlemek için su basım cihazı ve birlikte solüsyonlara ihtiyaç vardır. Cihazımız ile bu iki işlemi yaparak kirli, sert ve daha derinlerde, uzakta kalan peteği ısıtmak için bile cihazı sirkülasyon olarak çalıştırıyoruz. Kışın az yakan petek için tüm kirleri alıp, petek havası, tesisat arızalarının tespiti ve onarımı, varsa kombi bakımı ve testler ile gün içinde kısa zamanda işlemleri yapmamız gerekmektedir.

  • Ümraniye Madenler Kırmadan Robotlu Su Tesisat Tamir
  • Ümraniye Madenler su kaçağını bulan robot
  • Ümraniye Madenler Tesisatci Cihazla Su Kaçağı Robotlu ve Kameralı Cihazlarla Profesyonel Su Kaçağı Bulma Servisi

Ümraniye madenler robotlu tesisatçı tuvalette tıkanıklık, giderlerde taşma, lavabodan kötü kokular geliyor sorunları varsa tıkanıklık açma robotu kullanarak gider içindeki tüm pislikleri temizleyebilir. Yemek ve bulaşık kalıntıları lavaboyu tıkadı ise bizler sifon gider borusu ve pimaş içine yönelik robot cihazdaki helezon yay teknolojisini göndermekteyiz. Kanalın 30 metre derinine kadar ilerler ve atık duvarlarını adeta ittirir. Titreşim verilen bu yay ile pimaş giderini çatlatmadan temizlik işlemlerini sunuyoruz. Ortalama tuvalet deliğindeki çap 10 cm ve bu kısımlara da sayısız atıklar girebilir. Yalnız robot cihazdaki yalnızca bahsettiğimiz yay değil, ona takılabilen 20 tane küçük parçalar ile atık ortasını delip, daha geniş perspektifte atığı yerinden oynatacak, bazı cisimleri geri çıkartacak ve daha sayısız işlemler sunulmaktadır.

Ümraniye madenler robotlu tesisatçı radyatörden su akıyor ise su kaçağı tespiti ekibimiz gelerek basınç testi göstergeleri ile ilaç, kapatıcı kullanarak radyatör petek suyu sızıntılarını durdurabilir. Peteklerde kirlilik olmaması bu ilacın sonucunu kaliteli yapmaktadır. Kirlenmiş peteği, radyatörü temizleyecek makinemiz de bulunmaktadır ve radyatör tesisat sorunları için komple bakım için bizi arayabilirsiniz.

ümraniye madenler robotlu tesisatçı
TIKLA ARA 0216 612 55 90