Ümraniye kameralı su tesisatçısı ile kırmadan termal kamera yöntemi ile tesisatın röntgeni çekilerek su kaçağı bulunur sadece 99 TL ye hizmet veriyoruz. Ümraniye tesisatçı sadece su kaçağı değil tıkanıklık problemlerinde kamera ile yer tespiti yapmaktadır.

Su Tesisatında Kameralı Yer Tespiti

Ümraniye kameralı su tesisatçısı ile bas sistemlerdeki vakalara karşı biraz ön bilgi biraz da “bu sorun neyden olmuş olabilir” şeklindeki soru işaretlerinizi gidermek adına sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Öncelikle otomatik rezervuar dediğimiz terim bas olarak da nitelendirilebilir ve temiz su tankı klozetin sırtınızı verdiğiniz yerde birkaç litre olmak üzere duracak ve sizin düğmeye dokunmanız ile akmaya başlayacak ve klozetteki atıklar gidecektir. Fakat yeterli miktarda buradan su gelmiyorsa veya çok geliyorsa, tazyik o anda oluşmamışsa bu durumda 1 kova su taşıyıp dökmeniz gerekli, veyahut bizleri arayarak teknik destek almanızı öneriyoruz.  Ümraniye termal kameralı su tesisatçısı ekiplerimizce su miktarında azalış olan rezervuar sistemlerinde 3 tane problem meydana gelebileceğini eklemek istiyoruz. Su basıncı yetersiz ise yani yeteri kadar su yoksa, dolmamışsa zaten akmayacaktır ve basınç topundaki bir arıza veya rezervuar su dolum ünitelerindeki sıkıntı olabilir, bunlara tek tek bakmakta fayda vardır. İkinci olarak conta kuruma yapmış olabilir ve son olarak ayar vidasının konumu üstte ise bir kontrol etmekte ustalarımızın büyük faydası olacaktır. Emin olun maliyeti çok küçük bir tesisat sisteminden bahsediyoruz ve çözümü belki 15 dakika içinde bitirilir ve kontrollerinde yapılmasından sonra tekrar sizlerin kullanımına sunulacaktır.

Ümraniye kameralı su tesisatçısı klozet ve ara parçaların yüzeylerinde çizik, darbe izi, atık madde, sızdırma, tıkanıklık gibi problemleri yok etmek için ilginizi çekebilecek rakamlar ile uzman bir teknik destek sağlamaktadır.

Ümraniye Kameralı Su Tesisatçısı 0216 612 55 90
TIKLA ARA 0216 612 55 90