Ümraniye cihazlı tesisatçı olarak , su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve petek temizliği konularında profesyonel cihazlar kullanarak hizmet vermekteyiz. Tesisat firmamızda yapılan tespit ve onarımlar 1 yıl garantilidir.

Ümraniye su kaçağı cihazlı tesisatçı her zaman en olmadık zamanlarda başınızı sıkıntıya sokacak olan tesisat aksaklarını gidermeden yenilikçi çözümler sunmaktadır. İşlemleri temiz şekilde yerine getiririz ve asla etrafı kirletmeyiz.

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye su kaçağı tespiti olarak sıhhi tesisatlarda çalışmalar yapmaktayız. Klozetin hemen arkasında 8-10 litre kapasiteli bir rezervuar sistem bulunur ve onun içindeki basınç topu hasarlı olursa bu üniteye doldurulan su taşacak şekilde sorun oluşturabilir. Temiz su hattı, bu kısmı doldurur ve etrafı su baskınına çevirebilir. Sadece küçük bir cihazın sorunu bile böyle bir problem oluşturabiliyor. Rezervuar kapağı açılır ve içindeki top alınır, kontrolleri yapılır, hasarlı ise yenisi ile değiştirilir, denemeler gerçekleşir ve hemen tesisatı yeni gibi çalışır halde sizlere sunabiliriz.  Ümraniye cihazlı tesisatçı olarak cevapsız yada çözümsüz kalabilecek herhangi bir tesisat sıkıntısı karşımıza çıkmadı. Örnek bir çalışma ile devam edelim. Banyonuzun zeminlerinde fayanslar son derece serttir ve ne kadar bastırırsanız kırılması çok zordur. Elbette boru kaçakları varsa ve özellikle sıcak su ise fayans altından gelecek şekilde çimentoyu ve fayansı zayıflatabilir. Bu durumda ağırlığa karşı direnci de azalacaktır. Bizi hemen ararsınız ve yarım saat içinde evinize geliriz. Ardından termal cihaz ile o bölgede kaçak olan kısmın anında bulunması sağlanır, çeşitli sağlamalar yaparız, eminsek matkap ile biraz tadilat gerçekleşir ve en az hasar ile işlemleri tamamlarız, aynı gün teslimatı yaparız.

Ümraniye cihazlı tesisatçı sizin semtinizde hizmet vermekte ve bizi tercih etmeniz için daha pek çok tesisat sıkıntılarına karşı kalıcı çözüm ürettiğimizi bilmelisiniz.

ümraniye cihazlı tesisatçı

One thought on “ümraniye cihazlı tesisatçı

Comments are closed.

TIKLA ARA 0216 612 55 90