Ümraniye Atatürk Mahallesi tesisatçı firması olarak kombi petek bakımı , robotla tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti işlemlerini yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Ümraniye semtine hizmeti vermekteyiz.

Atatürk Mahallesi Tesisatçı Ustaları

Ümraniye Atatürk Mahallesi tesisatçı tuvalet taşmasını zarar vermeden robot makineyle temizleyen firmadır. Tuvalet açma nasıl önlenir, giderilir? Kanalizasyon, tuvalet, rögar açma ustası tıkanıklık açma işlemlerinde robot sistem kullanmaktadır. Lağım açma ekipmanları makineye bağlı ve makinede üretilen titreşim dalgalarının ilerleyerek kanal içinde devam eden yaya ulaştırılması ile tamamlanır. Gider açma soba borusu temizler gibi değil, gider içi çap, atık durumlarının kamerayla bulunması, tam konumlarına ulaştırılacak düzeyde adımlar atıyoruz ve aynı gün temiz halde teslim ediyoruz. Ümraniye Atatürk Mahallesi tesisatçı tasarruflu petek ısınmasını sağlayan firmadır. Peteği tasarruflu ısıtmak için suyun ısınması, peteğe iletilmesi ve diğer konularda araştırmalar yapmak gerekir. Petek temizleme fiyatları kombide küçük arızalar boşuna yakıt tüketiminin önünü açabilir ve petek kirli ise zaten sıcak su tüm peteklere aktarılamaz, ortada geç ısınan petek sorunu oluşur. Kombi bakımı işte bu petekleri termal kameralar ile buluyor, kenarından bağlantı yapıyor veya tüm peteklere havlupan gibi konumlardan bağlanıyoruz. Petek temizleme firmaları cihaz petekteki suyu çeker, kirleri arıtır, solüsyon yani ilaçla petek temizliği işlemleri yapılır ve peteğin sökülmesi olmadan temizleme işlemleri kısa sürede tamamlanırken, peteği tıkayan, ısınmamasını sağlayan kireç, pas, tortu, su taşı cihazımızda toplanır ve atık sistemlerine toplarız. Geç ısınan petek için bakım hizmetleri ile iki seneye yakın randıman alabilirsiniz.

Ümraniye Atatürk Mahallesi tesisatçı hatasız su kaçağı cihazları kullanan firmadır. Tıkalı şebeke su borusunu temizleyen açan firma olarak kireç, pas tutan su borusunun içini kimyasal ilaçla yıkama, temizleme çalışmaları da yapmaktayız. Su kaçağı bulan tesisatçı öyle ki kireçlenen su borusunda delinme, su akıtma problemleri olabilir ve su kaçağı tespiti detektör kullanımı, test pompası ile basınç rakamlarına bakılması ile pek ala yerini saptayabiliriz. Kireçli, paslı su borusundaki kirleri batarya, musluktan çıkacak şekilde aktarabilir ve sağlıklı su tüketmenizin önünü açabiliriz.

Ümraniye Atatürk Mahallesi Tesisatçı
TIKLA ARA 0216 612 55 90