Armağan evler tesisatçı firması olarak günün her saati ve haftanın her günü sizlerin tesisat ile alakalı olan tüm sorunlarınıza kalıcı olarak çözüm üretmekteyiz. Profesyonel anlamda çalışmakta olan tesisatçı ekibimiz eğitimli bu alanda uzun süredir aktif olarak faaliyet gösteren ve işinin ehli olan kişilerden oluşmaktadır. Sorunların çözüme kavuşturulması aşamasında ve tespit aşamasında titiz davranmak ve sorunun en kısa süre içerisinde en kalıcı yöntemler ile çözüme kavuşturulmasını sağlamak en temel prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Bu yüzdendir ki Ümraniye semtinden ayrı olarak tüm İstanbul semtlerinde hizmetlerimizi sürdürmekte ve pek çok insanın tesisatçı noktasında ilk tercihi haline gelmeyi başarmış durumdayız. Armağan evler tesisatçı firmamızın petek temizleme, su kaçağı tespiti ve çözümü, tıkalı lavabo, tıkalı küvet, tıkalı klozet ve tıkalı tuvalet gibi pek çok konularda hizmetleri bulunmaktadır.

Ümraniye Tesisatçı

Tuvaletiniz mi tıkandı? Hemen hiç vakit kaybetmeden bizlere sadece bir telefon açmanız ya da bizlere bir mail yollamanız yeterli olacaktır. Kısa bir zaman zarfı içerisinde belirttiğiniz adrese gelen ekibimiz tuvaletteki tıkanıklığın nedenini ve nerede bulunduğunun analizlerini yapacak ve sorunun giderilmesi için çözümler üretecektir. Tuvaletlerin tıkanma sebeplerinin başında gider borularına atılan, temizlik bezleri, çocuk bezleri, kâğıt peçete ruloları, sigara izmariti gibi erimesi mümkün olmayan katı cisimlerin atılması gelmektedir. Ayrıca binaların tesisat borularının da zaman içerisinde eskimesi ve çürümeye yüz tutması bu durumun en temel sebeplerinden bir tanesidir. Bizler tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerini kırmadan dökmeden ve etrafı pisliğe bulamadan yapmaktayız. Elimizde bulunan son teknoloji cihazlarımızı kullanarak pisliğin temizlenmesini ve bir daha uzun bir süre aynı sorunun ortaya çıkmamasını sağlamaktayız. Tuvalet tıkanıklığı sorununu ihmal ettiğiniz takdirde zaman içerisinde pisliğin taşması gider borularının hasar görüp alt komşunuzun tuvaletine akması gibi sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu sorunlar ile karşılaşmamak adına hemen Ümraniye armağan evler tesisatçı firmamız ile irtibata geçerek ve yardım talebinde bulunarak problemin kökünden giderilmesini sağlayın.

Armağan evler tesisatçı firması olarak ekibimiz ve uzman kadromuz ile çözemeyeceğiniz hiçbir sorun bulunmadığını bilmenizi isteriz. Aklınıza gelebilecek her türlü tesisat problemleri için bizi arayabilirsiniz.

armağan evler tesisatçı

Bir Cevap Yazın

TIKLA ARA 0216 612 55 90